top of page

NAŠA VÝBAVA RAFTOV A KÁNOE

Ponúkame najkvalitnejšie vybavenie. Požičiavame menšie aj väčšie rafty (pre 2 až 9 osôb) aj klasické nafukovacie kánoe (pre 2 až 3 osoby). Ku každému splavu dostanete v cene dostatok pádiel, záchranných viest, prilieb a vodeodolných vakov, resp. sudov.

raft 400_edited.png

ROBFIN

Nafukovacie člny RobFin sú určené na turistické splavovanie riek a zjazdy divokej vody tej najvyššej obtiažnosti. Nafukovacie člny RobFin sa vyznačujú skvelými jazdnými vlastnosťami, kvalitným prevedením, nadčasovým dizajnom.

0186374_kanoe-scout-economy-gumotex-3812

GUMOTEX

SCOUT je nafukovacia kanoe s novodobou konštrukciou. Hlavnými prednosťami sú komfortná výbava, obrovský vnútorný priestor, vysoká nosnosť, vyvážené jazdné vlastnosti. To všetko ocenia dobrodruhovia s batožinou, lovci adrenalínu v perejách i rodiny s deťmi.

1-GUMOTEX-ONTARIO-ZELENA_edited.png

GUMOTEX ONTARIO 420

Gumotex Ontario je šesťmiestny čln vhodný pre celú rodinu alebo priateľov. Tento čln svojím tvarom a rozmermi najviac pripomína Colorado, ale Ontario je jeho suchú verzií s uzavretou zadnou časťou. Vďaka svojmu tvaru je táto loď aj na vzdory svojej veľkosti dostatočne rýchla a ľahko ovládateľná. Ľahko zdvihnutá predná časť krytá palubou z pevného Nitrilon zabraňuje vniknutiu vody do lode pri prejazde perejami alebo zjazde menších hatí na riekach do stupňa obtiažnosti WW2.

product_2652312_edited_edited.png

RAFT MASTER R410

Symetrický raft MASTER R410 pre prevádzkovateľov raftingu, športové centrá, vodácke kluby. Osvedčené riešenie uchytenia nafukovacieho dna medzi bočnými valcami zaisťuje mimoriadnu stabilitu a samovylievacou funkciu aj pri maximálnom zaťažení a jazde vo veľmi obtiažnych perejách, nezávisle na smere jazdy.

130703144_380531703032885_91189339591728

PROFIPLAST

Profiplast Slalom C1 je jednodielne kanoistické pádlo, učrené na rekreáciu, kratšie splavy, či rodinné výlety. Veľmi odolný list z termoplastu s integrovanou duralovou výstužou. Vhodný predovšetkým na vodnú turistiku a tečúcu vodu. Duralová žrď je v jednodielnom prevedení.

vesta_edited.png

AQUA PRO BLACK

Pohodlná záchranná vesta, ktorá sa hodí do väčšiny situácií v pokojných vodách. Aqua Pro je vybavená zipsom, šnúrkou na zaväzovanie a rýchloupínacou prackou.

Má vztlakovú silu rovnomernejšie rozloženú medzi prednou a zadnou časťou, a preto nezaručuje prevrátenie osoby v bezvedomí do polohy na chrbte. Navrhnuté vo Švédsku Vyrobené v Európe

Značky, ktoré používame: Brands We Carry
bottom of page